Anasayfa | Ürünler | İletişim

Taratın©

Çıktılarınızı üzerinde oynayabileceğiniz dijital ortama dönüştürmenin basit çözümü. Broşür


Kişiselleştirin©

Özel tarama seçenekleri, maliyet kontolü ve şahsi çıktı yönlendirme için basit çözüm. Broşür


Esnekleştirin©

Gizli çıktı yönlendirme ve maliyet kontrolü için basit çözüm. Broşür


@Remote

@Remote Enterprise Pro büyük ofislerden Kurumsal müşterilere kadar olan kullanıcıları hedeflemek üzere tasarlanmıştır. @Remote Enterprise Pro, bu müşterilere bilinen @Remote hizmetlerinin üzerinde bazı yararlar ve ek işlevsellikler sağlar. Bu özellikler, hedeflenen müşterilerin kendi ağlarındaki cihazları yönetmesini daha kolay hale getirmek üzere tasarlanmıştır. Broşür


Equitrac

Düşük maliyetler, yüksek güvenlik ve güçlü sürdürülebilirlik şüphesiz ki esas amaçtır. Bu hedefleri karşılamak kurumunuzu daha enerjik ve daha rekabetçi duruma getirir. Equitrac Office sayesinde şirketiniz bu üç alanın tümünde de akıllı ve ekonomik çözümlerle başarılı olur. Bu yenilikçi çıktı  yönetimli çözüm, ağınızdaki dokümanla ilgili aktivitelerden haberdar olmanızı, otomatik olarak kuralların uygulanmasını, hassas dokümanların korunmasını , kağıt ve toner israfının azaltılmasını sağlar. Broşür    Broşür (en)


Globalscan NX


GlobalScan NX, basit kullanım, esneklik ve ölçeklenebilirlik özellikleri sayesinde, her müşterinin tarama ortamı ile kolayca bütünleştirilebilen bir gelişmiş tarama çözümüdür.  Halihazırda kullanılmakta olan GlobalScan sürüm 2'nin yerini alacak olan GlobalScan NX, pazardaki en yeni gelişmelere ve müşterilerimiz tarafından ifade edilen gelen çözüm gereksinimlerine bir yanıt olarak hazırlanmıştır.
ScanRouter'in giderek artan sayıda işlevselliği (e-postaya tarama, klasöre tarama) MFP'lerimizde standart olarak bulunmaya başladığı için, GlobalScan NX aynı zamanda ScanRouter EX Pro yazılımının da yerini almaktadır.
Broşür
Elektroser Şirketler Grubu © 2019 Masaüstü Görünüm